strona główna »» Zmiany w konkursie

Zmiany w konkursie

 


Szanowni Klienci

 

 

W tym roku w organizacji konkursu wprowadzamy kilka zmian.

 

 

Konkurs podzielony jest na Edycję jesienną (1-10-2016-do 31-12-2016) oraz zimową 01-01-2017 do 30-04-2017). Dzieci mogą brać udział w KAZDEJ EDYCJI. Fotografujemy od poniedziałku do soboty.

Dla obu edycji konkursu zakończenie odbędzie się w Parku Jordana.

 

 ZWYCIĘZCÓW w poszczególnych kategoriach wybiera JURY w KAZDEJ EDYCJI.

Oraz zmiana najmniej miła ale konieczna jaką jest wprowadzenie opłaty przy rezerwacji sesji.

Wprowadzenie opłaty wynika głównie z troski o nasz a przede wszystkim wasz czas i jak najbardziej ekonomiczne wykorzystania głównie sobotnich sesji dla jak największej liczby uczestników.
 Z doświadczenia ubiegłych lat wynika, że klienci nie mogli zarezerwować sesji gdyż miejsca były rezerwowane dużo wcześniej bez przemyślenia terminu.

 Duża grupa klientów nie przyjeżdżała w ogóle na zarezerwowaną sesję, nie starała się wcześniej odwołać sesji a często informowała fotografa o nieobecności dopiero podczas rozmowy telefonicznej w dniu planowanej sesji.

Liczymy, że dzięki wprowadzonej opłacie zmniejszy się liczba odwoływanych w ostatniej chwili sesji, bardziej zobowiąże użytkowników do wywiązania się z deklaracji.

Poniesioną opłatę uwzględniamy przy końcowym rozliczeniu lub zwracamy w przypadku sytuacji losowych, które uniemożliwią wykorzystanie zarezerwowanego terminu sesji w czasie trwania 26 i 27 Edycji Konkursu Mamo Tato Zrób mi portret.

Serdecznie zapraszamy do rezerwowania terminów.

http://www.mamatataija.com.pl/rejestracja.html

 

Z poważaniem

 

Anna Szarek

 

Agata Jeż

 

Konrad SzarekGaleria zdjęć


NawigacjaArchiwum
Patroni medialni

Nasze Miasto
Czas Dzieci